Klub Alfa Romeo Pomorze
Klub miłośników Alfa Romeo, samochodu z duszą

Ciekawe miejsca - gdzie dobrze zjesc?

WALDI 156 - 2007-10-14, 22:13
Temat postu: gdzie dobrze zjesc?
piszcie co gdzie i dlaczego. a takrze gdzie sie nie wybierac...
Heli - 2007-10-14, 22:21

dobrze: PIREUS - żabianka
kebab - osowa przy szkole (wg mnie najlepszyw 3 city).
Yapa - zaspa przy dworcu
poczekalnia Tesco karwiny - bardzo dobry ale drogi hamburger.

źle: chata góralska pod operą w sopocie

WALDI 156 - 2007-10-14, 22:30

Heli napisał/a:
kebab - osowa przy szkole (wg mnie najlepszyw 3 city).
za najlepszy uchodzi podobno na rogu przy madisonie
Heli - 2007-10-14, 22:38

nie ten zestaw suruwek ale tez niezly. Acha i w osowie na talerzu. :)
zielony000 - 2007-10-15, 03:52

u mojej babci ;) :P
Jar0 - 2007-10-15, 06:29

mała miejscówka w Starogardzie przy rynku, kebaby są tam dobre
słupsk na przeciw dworca mała budka też nie narzekałem na kebaby

mateuchci - 2007-10-15, 06:52

Heli napisał/a:
Yapa - zaspa przy dworcu

chyba komuś źle życzysz :mrgreen:

ja generalnie mogę polecić pizzerie:
-capone tylko nie wiem jak nazwać miejsce gdzie się znajduje... za Auchanem(jadąc od strony Gdańska) jest osiedle i to tam
-dragon na przymorzu
-jest jeszcze jedna dobra pizzeria na zaspie ale nie pamiętam nazwy :P

qdlaty - 2007-10-15, 07:35

z pizzerii na zaspie to polecam digusto w horyzoncie
Jarrek - 2007-10-15, 07:54

a ja rzadko jadam w takich miejscahc bo jak mam ochote na cos konkretnego to ide na budke na swietojanskiej w gdyni dostaje za 8 zł teraz chyba mega hamburgera z 2 kotletami taki ze mi sie w łapach nie miesci i gites :)
KKrzysztof - 2007-10-15, 08:55

polecam Rodos w Starogardzie Gd za 15zł to taki zestaw ze prawie na dwie osoby by pasował.
WALDI 156 - 2007-10-15, 15:29

a skosnookie dania ktos jada ? jest jedno w gdyni przy dw. gł. podobno dobre te makarony...
redżi - 2007-10-15, 16:38

Heli napisał/a:
Yapa - zaspa przy dworcu

Yapa to byla dobra owszem zgadzam sie, ale kiedys :mrgreen: teraz jest do d...
Polecam MAXX Pizza na Pilotow 2!!! Jak ktos znajdzie miejsce z rownie dobra pizzeria oraz mega Pizzami to niech da znac!!! Jendna mega pizze musi podejsc conajmniej 3 os bo jedna jej nie zje i moge sie nawet o to zalozyc :mrgreen: PALCE LIZAC!!!

zielony000 - 2007-10-15, 16:52

rodos nie jest zly tylko raz sie naciolem ... jak dali mi frytki z serem a ser byl caly czas trwardy :/ powinien byc roztopiony... aha i nikt nie ppodejdzie do ciebie tylo trzeba zamawiac przy barze 0_0 ...
Aleks - 2007-10-15, 17:11

Jeśli ktoś lubi polskie jedzonko, polecam Swojski Smak w Gdańsku w pobliżu hotelu Heweliusz (nie znam ulicy). Nie jest może super-tanio, ale wielkość (np. kotlet schabowy rozmiarów dużego talerza :mrgreen: ) i smak porcji rekompensują wszystko :D Przed obiadkiem swojski smalec, pyszny chlebek i ogórki kiszone za free, mniam :P
W niedziele czasami trzeba powalczyć o wolny stolik.

mateuchci - 2007-10-15, 19:25

redżi napisał/a:
Polecam MAXX Pizza

o to to miałem na myśli :mrgreen:

KKrzysztof - 2007-10-15, 19:36

zielony000 napisał/a:
rodos nie jest zly tylko raz sie naciolem ... jak dali mi frytki z serem a ser byl caly czas trwardy :/ powinien byc roztopiony... aha i nikt nie ppodejdzie do ciebie tylo trzeba zamawiac przy barze 0_0 ...

ale warto podejść obsługa całkiem całkiem :D

sajgon - 2007-10-15, 21:11

Ja natomiast polecam http://www.istanbul.com.pl/
, a konkretnie durum kebap :)

zielony000 - 2007-10-16, 06:40

natomiast ja odradzam w STG Roberto !!!!!!!!!!!! jakis czas temu tam jadlem ale jak sie dowiedzialem od znajomego co tam sie w kuchni robi szok (pracowal kilka dni i sie zwolnil).... za to obok jest Mariano i moze nie tak szybko ale wiesz co jesz.

no tak w 50 % bo jak zamawiasz kotleta a ci mysza przebiega, ty sie odwracasz i chcesz jesc a ty ogonek hihihhih :D nie tak tylko sie smieje . naprawde polecam. ale pizzy tam nie jadlem. bo juz nie lubie tego.

Krzysiek oki Rodos tez moze byc.

aaaaaaaa i kebab ale jak on sie zwal chyba Hassan, jak sie wlatuje na rynek od sadu. pozdro

Heli - 2007-10-16, 06:42

aha jeszcze jedno miejsce na rogu gospody i pomorskiej są takie budki m.in. fotograf i kebabik bardzo dobry i otwarty cala dobe.

a z ta Yapa to nie wiedzilem ze sie zepsula jadlem tam jak bylem mlody i glupi (tylko nocami, niekturzy wiedza o czym mowie).

Wojtur - 2007-10-16, 08:49

Heli napisał/a:
a z ta Yapa to nie wiedzilem ze sie zepsula jadlem tam jak bylem mlody i glupi (tylko nocami, niekturzy wiedza o czym mowie).

Ja wiem, o czym mówisz :D Prawda jest taka, że kiedyś można było tam jeść nawet w dzień i wszyscy sobie chwalili. Teraz trzeba duuużo wcześniej wypić, żeby cokolwiek tam wszamać... ;)

Ja ze swojej strony polecam Cztery Strony Świata po przekątnej od Olivii, żurek w Menu.pl (za MediaMarkt), kebab Meta (ul. Klonowa we Wrzeszczu, obok dawnego Puchatka), a jak pizza to tylko w Olimpie (0-58 7635555) - teraz mieszczą się też na Klonowej (naprzeciwko dawnego Puchatka), ale nie ma miejsca, żeby usiąść i zjeść, więc lepiej zamówić do domu. Poza tym jest całkiem nowy kebab na ul. Dmowskiego (kiedyś Asian Express) naprzeciwko BPH - robi prawdziwy Turek, można sobie wybrać rodzaj mięsa. Polecam.

P.S.Jeśli ktoś lubi, to polecam jeszcze Sushi 77 w Krzywym Domu w Sopocie. Niestety trzeba swoje zapłacić, ale od czasu do czasu naprawdę warto...

spike - 2007-10-16, 09:15

Najlepsze i najzdrowsze jedzonko jest u mnie w domku :mrgreen:
Mała - 2007-10-16, 11:22

:oops: ...bo jeszcze znajdą się chętni do stołowania ;)

Mogę polecić w Gdyni Kwadrans
http://www.nawidelcu.pl/C...443&from=cities

za 14 zeta super obiad, wszystko świeże i smaczne,
zaś obok nich kebab, suróweczki..mięsko..wszystko świeżutkie! mniam :D

Jarrek - 2007-10-16, 12:41

tylko zapomniałas dodac cos o tych kolejkach ktore tam są i zeby sie tam dopchac to masakra jest :D
redżi - 2007-10-16, 15:45

Jarrek napisał/a:
tylko zapomniałas dodac cos o tych kolejkach ktore tam są i zeby sie tam dopchac to masakra jest :D

Bo jest dobre :mrgreen:

Calkiem zapomnialem :!: Polecam Bar Zulawski na grunwaldzkiej obok Galeri Baltyckiej, tanio i pysznie :mrgreen:

lesio - 2007-10-16, 15:52

redżi napisał/a:
Calkiem zapomnialem :!: Polecam Bar Zulawski na grunwaldzkiej obok Galeri Baltyckiej, tanio i pysznie :mrgreen:
ale żeś reklamę walnął :mrgreen:
redżi - 2007-10-16, 15:56

lesio napisał/a:
ale żeś reklamę walnął :mrgreen:

eeeeeee jaka tam reklama, Ci co tam jedza wiedza jak smakuje, a ja ze tam "pracowalem" wiem jak to wszystko wyglada od drugiej strony i moge smialo polecic ;)

lesio - 2007-10-16, 16:07

redżi napisał/a:
a ja ze tam "pracowalem"
już nie pracujesz :?
Heli - 2007-10-16, 20:55

tam naprawde jest dobre. Świadczy o tym chociarzby klientela (połowa byłej 3miejskiej mafii).
webmaster007 - 2007-10-17, 07:35

ja tam lubie kfc na zaspie i Feniska na przymorzu
lesio - 2007-10-17, 22:10

webmaster007 napisał/a:
Feniska na przymorzu
jedzonko pycha polecam :lol:
redżi - 2007-10-17, 22:14

Heli napisał/a:
tam naprawde jest dobre

tam to znaczy gdzie :? Mowisz o Zulawskim :mrgreen:

Heli - 2007-10-18, 15:38

redżi,

tak

Jarrek - 2007-10-18, 16:00

bar tesco pełnowartościowy obiad od 3 do max 10 zł ;] moja średnia to 4 - 4,50 (2 kotlety / kopytka / surowka - razem pełny talerz żarcia) :D fajny jestem co nie?
redżi - 2007-10-18, 16:01

Fakt faktem przyjezdzaja sie stolowac do nas Panowie bez szyji, ale czy to mafia :mrgreen:
Heli - 2007-10-18, 16:02

potwierdzam widziałem ostatnio talerz Jarrka i paragon (oprócz kopytek).
Jarrek - 2007-10-18, 16:09

no bez kopytek to miałem 2 kotlety bułkę i surówkę to wyszło 3 zł :D
redżi - 2007-10-18, 16:19

a wiesz z czgo te kotlety sa robione :mrgreen:
Jarrek - 2007-10-18, 16:24

mogą być nawet i z kupy ale i tak dobre są jem je od hmm...4 miesięcy :) min 15 dni w miesiącu :D i zyje :P
Dawidos - 2007-10-19, 18:08

Polecam kuchnię grecką w Lukullusie na Kartuskiej w Gdańsku, nie jest tanie ale bardzo pyszne.

A dla prawdziwych smakoszy polecam gościniec "Wsi spokojna" koło Gowina (okolice Wejherowa).

http://www.wsispokojna.pl/glowna.html

Żarcie jest rewelacyjne, kucharz wprost uprawia wirtuozerię kulinarną.
Poza tym miejsce ciekawe na weekendowe wypady za miasto.

KKrzysztof - 2007-11-23, 21:58

całkiem niedawno zaczęliśmy u mnie w pracy zamawiać z pizzeri Karolla w Pruszczu Gdańskim zestawy obiadowe pierwsza klasa.
redżi - 2007-12-13, 22:57

KKrzysztof napisał/a:
Karolla w Pruszczu Gdańskim

Hm znam te miejsce jezdze tam na serwisy i rozliczenia maszyn i przyznam ze jeszcze nic tam nie jadlem, trzeba bedzie sprobowac :mrgreen:

KKrzysztof - 2007-12-14, 16:31

redżi napisał/a:
KKrzysztof napisał/a:
Karolla w Pruszczu Gdańskim

Hm znam te miejsce jezdze tam na serwisy i rozliczenia maszyn i przyznam ze jeszcze nic tam nie jadlem, trzeba bedzie sprobowac :mrgreen:

no i jak smakowało bo ja dzisiaj tam właśnie byłem widzieliśmy się :D z kolegami informatykami z Płocka :D to takie małe

redżi - 2007-12-16, 00:57

KKrzysztof napisał/a:
no i jak smakowało bo ja dzisiaj tam właśnie byłem widzieliśmy się z kolegami informatykami z Płocka to takie małe

szczerze mowiac to jeszcze nic w tej kanajpce nie jadlem bo zawsze jak przyjezdzam na serwis to mi sie spieszy :) moze nastepnym razem bede mial troche wiecej czasu to cos skosztuje ;)

Berdo - 2008-01-30, 23:22

witam
jezeli ktos lubie rybke to polecam w BOROWIE sola w sosie koperkowym rewelacja

Sotab - 2008-03-05, 21:35
Temat postu: Borowo
Przed wjazdem do Borowa na górce po prawej stronie jest knajpka z dużym parkingiem polecam jedzonko zwłaszcza na niedzielne obiadki rodzinne i możliwość zakupu swojskich szynek i kiełbas (palce lizać :P ) , a jak ktoś jedzie dalej w stronę Sierakowic to polecam knajpkę w Garczu na krzyżówce do Chmielna super jedzonko bardzo tanio i typowo kaszubskie dania

Pozdrawiam

szred - 2008-03-16, 00:38

ja w Gdyni moge polecic Bistro LUNA - tanio, duzo , dobrze - naprawde domowe jedzonko
KEBAB w Gdyni na rogu starowiejskiej i Władka IV - Kebab studencki w bułce z frytaskami - maja swietny sos czosnkowy
W gdansku KMAR - bar mleczny - pierogi z miesem nie zmienne przez 3 lata :)
i jescze Feniks juz wspomniany :) na przymorzu ;)

Kolego a gdzie jest Borowo?bo nie znam ....

corleone - 2008-03-16, 07:04

A ja polecam restauracyjkę pod Łodzią (w zasadzie w Tuszynie, wylot na Katowice). Jedzonko naprawdę super. Milutka chata góralska, goloneczki, żeberka i inne przysmaki ;) Polecam Kotlet po kowalsku (jest wielkości pizzy). Przystanek w sam raz na trasę. Jedzenie przynoszą w 3 minuty!! zero czekania, maksimum zadowolenia ;)
spike - 2008-03-20, 09:39

Na trasie Puck -Krokowa,Minkowice -restauracja Kaszubska,prawdziwe domowe jedzonko,schabowy wielki jak klapa od sedesu :mrgreen:
Oskar08 - 2008-03-20, 15:43

Sotab napisał/a:
Przed wjazdem do Borowa na górce po prawej stronie jest knajpka z dużym parkingiem polecam jedzonko

ja odradzam to miejsce, podano mi kawe - chyba zalane poczwórne fusy -łyzeczka stała a smaku kawy nie było czuć,
a do tego obsługujący tam "kelner :rotfl: " był podpity i miał brudne łapy, ochydztwo. :shock:
ale co ciekawe zaproponowano do kawy mleko, do wyboru: krowie lub kozie :rotfl:

szerszen - 2008-03-20, 23:33

Chatka Dobrego Smaku na Orunii - Świętokrzyska przy Shell - niedrogo i smacznie;
Rodizio na Kamiennej Górze w Gdyni - niezły klimat, ale ceny trochę wysokie;
nowa knajpa na bulwarze w Gdyni obok Muzycznego - super;
Vabene w Wawie - polecam!

seba - 2008-03-21, 07:53

Świetna restauracja dla kierowców na drodze krajowej nr 6 z Gdańska do Kołbaskowa zaraz za Nowogardem nazywa się Południk. Wszystko co potrzebne kierowcy: dobra kuchnia, nie trzeba długo czekać, kawa parzona w kubkach glinianych-moich ulubionych (jak mówi moja żona taka słaba z trzech łyżeczek ), ceny przystępne, otwarte całą dobę. Polecam gorąco.
corleone - 2008-03-22, 09:28

seba napisał/a:
Świetna restauracja dla kierowców na drodze krajowej nr 6 z Gdańska do Kołbaskowa zaraz za Nowogardem nazywa się Południk. Wszystko co potrzebne kierowcy: dobra kuchnia, nie trzeba długo czekać, kawa parzona w kubkach glinianych-moich ulubionych (jak mówi moja żona taka słaba z trzech łyżeczek ), ceny przystępne, otwarte całą dobę. Polecam gorąco.

również POLECAM :) co dwa tygodnie tam zajeżdżam

marcinsveden - 2008-03-22, 09:54

i ja POLECAM restauracje pani Moniki :D nigdy na tym pianinie nie chcieli mi pozwolic pograc :lol: jedzonko na telefon,wjezdzalismy juz bylo gotowe a placek cyganski....poezja!!!
kamil - 2008-04-18, 13:33
Temat postu: hassan
aaaaaaaa i kebab ale jak on sie zwal chyba Hassan, jak sie wlatuje na rynek od sadu. pozdro[/quote]

Hassan? Ty chyba zartujesz. tam pracuje magda jedrzejewska, ktora kiedys wyrzucili z innego kebaba za to, ze plula gosciom do jedzenia, powaznie. kreci ludzi na kase jak tylko sie da i jest strasznie obrzydliwa

cinas1980 - 2008-04-18, 17:04
Temat postu: Re: hassan
panie kamilu za pomowienia ludzie ida siedziec ;)
KKrzysztof - 2008-04-20, 21:00

ostatnio jadłem obiad w hotelu pod lipami uważam ze smacznie i ceny do przyjęcia :D polecam
Adi_147 - 2008-08-09, 16:53

Jak ktos ma ochote na dobra rybke, polecam Hecz Rybacka w Borowie (droga z Zukowa do Kartuz). Ceny nie sa zbyt przystepne ale jedzenie godne polecenia ;)
piklum - 2008-08-09, 20:18

Adi_147 napisał/a:
Jak ktos ma ochote na dobra rybke, polecam Hecz Rybacka w Borowie (droga z Zukowa do Kartuz). Ceny nie sa zbyt przystepne ale jedzenie godne polecenia ;)

byłem tam dziś na łososiu :)
niestety nie widzialem zadnej 147

a co do jedzenia, godne polecenia !

w

Adi_147 - 2008-08-10, 11:12

Wczoraj mnie tam akurat nie bylo :]
darpes - 2008-08-10, 15:42

Pod LIpami polecam placek po cygańsku specjalnośc hotelowa i do tego lamka czerwonego wina na koniec lampke białego półwytrawnego polecem zjeśc po kręglach i drugi zajazd (reustauracja) przed Rudnem po prawej od strony Tczewa wysmienity żurek a na drugie schabowy z pieczarkami .pozdr
aska - 2008-08-31, 09:17

Aleks napisał/a:
Jeśli ktoś lubi polskie jedzonko, polecam Swojski Smak w Gdańsku w pobliżu hotelu Heweliusz (nie znam ulicy). Nie jest może super-tanio, ale wielkość (np. kotlet schabowy rozmiarów dużego talerza :mrgreen: ) i smak porcji rekompensują wszystko :D Przed obiadkiem swojski smalec, pyszny chlebek i ogórki kiszone za free, mniam :P
W niedziele czasami trzeba powalczyć o wolny stolik.

Zgadza się. Jest jeszcze Swojski Smak w Gdyni na przeciwko US na Władka IV. Bardzo smaczne jedzonko. Dalej to już tylko kuchnia w moim domu :)

corleone - 2008-08-31, 09:57

A ja polecam restaurację w Szczecinie na ulicy Chrobrego. Nosi nazwę COLUMBUS

http://www.columbuspub.pl/galeria_start.html

Bardzo dobre jedzonko, zwłaszcza rybki!

Oczywiście najlepsze z miejscowym piwkiem Bosman ;)

Misiek - 2008-08-31, 13:46

A ja polecam gospode przy drodze jak sie jedzie na Koscierzyne z Żukowa po prawej kolo sklepu z antykami. Zwlaszcza polecam golonke i pierogi :D I do domu ich wlasna kiełbase :)
KKrzysztof - 2008-09-01, 13:39

MisiekGda napisał/a:
A ja polecam gospode przy drodze jak sie jedzie na Koscierzyne z Żukowa po prawej kolo sklepu z antykami. Zwlaszcza polecam golonke i pierogi :D I do domu ich wlasna kiełbase :)

czy nie chodzi o knajpę u szadego

Misiek - 2008-09-01, 14:15

Niewiem nazwy nie kojaze bo 2 razy tam bylem :P ale nie sadze zeby tak sie to nazywalo
seba - 2008-09-07, 21:13

Na drodze 22 z Czarlina na Starogard Gd. gdzieś za Swarożynem jest bar\restauracja (może ktoś pamięta nazwę) jadłem najlepszą na Świecie zupę rybną i sandacza w sosie śmietanowym. mają tam stawy hodowlane zaraz przy domu. Goraco polecam!!!
Heli - 2008-09-07, 21:24

miejscowosc Kleszczewo, restauracja "Dla Przyjaciół" Kolejna z serii, pierwsza "U pzryjaciół" w Wyczechowie na trasie Żukowo-Kartuzy
piklum - 2008-09-08, 22:14

KKrzysztof napisał/a:
MisiekGda napisał/a:

chodzi o wyczechowo ... :)

Misiek - 2008-09-09, 09:08

piklum napisał/a:
KKrzysztof napisał/a:
MisiekGda napisał/a:

chodzi o wyczechowo ... :)

OOO dokladnie :D

KKrzysztof - 2008-09-09, 09:43

seba napisał/a:
Na drodze 22 z Czarlina na Starogard Gd. gdzieś za Swarożynem jest bar\restauracja (może ktoś pamięta nazwę) jadłem najlepszą na Świecie zupę rybną i sandacza w sosie śmietanowym. mają tam stawy hodowlane zaraz przy domu. Goraco polecam!!!

zupa rybna mistrza Jana a bar chyba się właśnie nazywa U Jana miejscowość Zabagno :D

marcin konkel - 2008-09-25, 19:41

Też tam jadłem,chodz za rybami nie przepadam bo byłem zmuszony przez reszte uczestników podróży,ale na pewno było wida,że im smakuje.
Kami156 - 2009-08-07, 18:36

ja osobiscie polecam bar mojego kumpla nie dlatego ze to kumpel ale dlatego ze jedzonko jest wysmienite. Mowa o SNAC BARze ktory miesci sie kolo Manhatanu, przy wjezdzie na Jaskowa Doline :) jesli nie macie czasu a chcecie cos szybko zjesc np hamburgera , frytki, czy jakies danie obiadowe to tam naprawde smakuje rewelacyjnie :) ja osobisce uwielbiam cheesburgera a podwojnym sosem (sosy wysmienite tak jak i surówki) mozna tez zamawiac jedzonko do domku
maja swoja stronke www ale nie pamietam jej dokladnie, moge podac nr telefonu 58 341 20 77
POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!! przy okazji obsluga sympatyczna :)

sajgon - 2014-01-22, 12:50

Temat już dawno nie był poruszany, a we wrzeszczu na dmowskiego 15 jest świetna restauracja - pizzeria El Mundo. Byłem tam kilka razy, jedzenie przepyszne, genialny kucharz, miła obsługa i przystępne ceny. Jeśli ktoś z klubowiczów by się wybierał to proszę o info, bo jestem w trakcie negocjowania rabatu dla klubowiczów.
maicher - 2014-01-22, 23:08

A zgodzę się z Tobą Sajgon, Mundo jest bardzo miłe i smacznie tam karmią :ok: